Blog

Poznaj aktualności związane z działaniem naszej platformy sprzedażowej Biore.pl

Transmisja na żywo
PORADY

SPIS TREŚCI

O BIORE.PL

5 MIN

Transmisja na żywo - sprzedaż ubrań live

Julia z Biore.pl

13.02.2024

Transmisja na żywo, a sprzedaż ubrań

Transmisje na żywo, w czasie których następuje sprzedaż ubrań, stają się coraz popularniejsze. Szczególnie znane ze sprzedaży ubrań są transmisje na FB, jednak to tylko jedno z możliwych rozwiązań. Korzystając z platformy BIORE.pl możesz w łatwy sposób stworzyć swoją własną transmisje na żywo i sprzedawać ubrania osobom z całej Polski. Twoja transmisja może być aż w dwóch miejscach promowana na stronie głównej. W ten sposób potencjalni klienci odwiedzający BIORE.pl dowiedzą się, że właśnie trwa transmisja dotycząca sprzedaży ubrań na żywo. Ostatecznie, nie tylko osoby zainteresowane ściśle Twoją ofertą mogą Cię poznać - ale każdy, kto wszedł na BIORE.pl (a więc miliony użytkowników chcących kupować poprzez transmisje na żywo).

Sprzedaż ubrań na żywo - od strony klienta

Użytkownik wchodzący na BIORE.pl widzi, że prowadzisz sprzedaż ubrań na żywo. Wchodzi w transmisje i kupuje wystawiane produkty. Nie musi pisać komentarzy o chęci zakupu, a Ty nie musisz na te komentarze reagować. Dzięki zaprojektowanemu systemowi, transmisja na żywo ze sprzedażą ubrań staje niezwykle intuicyjna i prosta dla klienta. Jednocześnie, live taki nie traci niczego, co przyciąga klientów na sprzedażowe transmisje - czyli kontaktu ze sprzedającym, możliwości zobaczenia, w jaki sposób prezentuje produkty, w jaki sposób o nich opowiada, co doradza i jak przedstawia rozmiary. Prowadzać wygodną i szybką sprzedaż ubrań na żywo - bądź w kontakcie ze swoimi klientami, zapewniając im nowoczesne rozwiązania z branży e-commerce.

Tradycyjne zakupy vs sprzedaż ubrań live

Klientki wybierające kupowanie ubrań poprzez transmisje na żywo, często zaznaczają, że nie mają czasu na tradycyjne zakupy. Jednocześnie jednak lubią przeglądać ubrania, widzieć, jak zachowuje się materiał, móc w czasie rzeczywistym zapytać sprzedawcę o dany produkt. Choć podobne (jednak nie takie same) odczucia można uzyskać oglądając wideo-prezentacje danych ubrań, klientki chcą mieć kontakt ze sprzedającym. Właśnie ta możliwości porozmawiania z osobą, która sprzedaje ubrania online i prowadzi sprzedaż ubrań na żywo w Internecie wyróżnia wszystkie transmisje sprzedażowe live.

Sprzedaż ubrań online - odzież damska

Nie da się ukryć, iż największą popularnością cieszą się transmisje sprzedaży ubrań z odzieżą damską. Kobiety najczęściej stają się klientkami internetowych butików, a więc do nich kierowane są niemal wszystkie produkty. Sprzedając odzież damską online masz zatem olbrzymie grono potencjalnych klientów - a BIORE.pl ułatwia Ci dotarcie do nich i sprawienie, że mogą kupować proponowane przez Ciebie ubrania szybko i wygodnie. Prowadząc tylko i wyłącznie transmisje sprzedaży ubrań na FB ograniczasz się do osób, które akurat trafią na Twoją transmisje. Na BIORE.pl wchodzą użytkownicy zainteresowani ściśle transmisjami sprzedażowymi na żywo, a kiedy prowadzisz swoją transmisję ze sprzedaży ubrań live możesz wyświetlać się w nawet dwóch miejscach na stronie głównej.

Skontaktuj się z nami, by wejść w erę nowej sprzedaży online!

Julia z Biore.pl

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą sprzedażową, która posiada innowacyjny system zakupów na żywo. Nasi klienci mogą szybko i łatwo kupować tutaj różne produkty od ulubionych sprzedawców. Niegdyś tylko na transmisjach i powtórkach, a teraz również w krótkich filmach sprzedażowych, czyli w rolkach! Biore.pl jest niezależnym portalem sprzedażowym, który wspiera i promuje najlepsze butiki internetowe!

W czym

możemy pomóc?

Masz problem z zamówieniem? A może jesteś sprzedawcą i rozważasz wejście na Biore.pl? Jeśli interesuje Cię współpraca w segmencie wideo-live, to jesteśmy na nią otwarci! Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami!