bezpieczne-zakupy-w-internecie
ZAKUPYPORADYDLA SPRZEDAWCÓW

SPIS TREŚCI

O BIORE.PL

Dlaczego z Biore.pl unikniesz ryzyka podczas zakupów online livestrem?

Zespół Biore.pl

3.03.2024

Czy zakupy w sieci mogą być bezpieczne? Dość często słyszy się o różnych oszustwach, co oczywiście stanowi poważny powód do niepokoju. Na szczęście jest alternatywa dla zwykłych zakupów online. Biore.pl to platforma sprzedażowa z transmisjami zakupowymi na żywo. Kluczową rolę w prowadzeniu tego typu strony odgrywa bezpieczeństwo konsumentów. Sprawdź, co robimy, by zapewnić maksymalną ochronę podczas robienia zakupów.

Sprawdzona platforma zakupowa 

Facebook nie służy do sprzedaży i wcale jej nie ułatwia na transmisjach. System zapisów przez komentowanie jest mocno dyskusyjny, realizowanie płatności utrudnione, egzekwowanie wysyłek od sprzedających (o których nic nie wiadomo) niemożliwe, a portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za stracone pieniądze.  Dlatego właśnie powstało biore.pl.

W dzisiejszym dynamicznym świecie zakupy online stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia, jednak handel elektroniczny ewoluuje, wchodząc na nowy poziom za sprawą transmisji na żywo, czyli livestream. Liveshopping jest fascynującą formą spędzania czasu, ale robiąc zakupy w ten sposób na portalach społecznościowych, ryzykujemy. Nasze transmisje sprzedażowe zdejmują to ryzyko - jako konsument możesz czuć się bezpiecznie, robiąc zakupy u naszych sprawdzonych streamerek (które prowadzą działalność w Polsce, w Polsce się rozliczają i podlegają polskim przepisom). 

Do bezpieczeństwa naszych klientów podchodzimy bardzo poważnie, dlatego dokładnie wybieramy butiki. Każdy sprzedawca został zweryfikowany przed przyłączeniem się do naszej platformy. Chcemy, aby Biore.pl stało się społecznością opartą na zaufaniu, dlatego jasno określamy, kto może sprzedawać za pomocą naszej strony swoje produkty.

Bezpieczne płatności online

Piękne przedmioty na lajwach kuszą, a marzenia o ich posiadaniu są kwestią czasu.  Dziewczyny na transmisjach nie tylko opowiadają o swoich produktach (sprawdzonych przez nie, należy dodać), ale także pokazują je w każdym możliwym ułożeniu, łącznie z materiałem podszewek i halek. To coś jak spacer po sklepie, albo prezentacja produktu w 3D, tylko że po drugiej stronie jest realny człowiek, z którym możesz nawiązać kontakt. Żeby dokonać zakupu, wystarczy, że klikniesz przycisk “kup” z wpisanym już kodem produktu, a na kolejnym etapie zakupu wybierzesz wariację koloru i rozmiaru. W przypadku braku produktu, możesz zarezerwować wybrane ubrania, kosmetyki, buty lub torebki - po uzupełnieniu magazynu automatycznie znajdą się w twoim koszyku, gotowe do opłacenia. Transakcje odbywają się za pomocą przelewów (także pocztowych, jednak nie jest to najszybszy sposób zakupu i wydłuża drogę błyskotek do twojego domu) lub przy użyciu Blika. Informacja o tym, co zostało zakupione, znajdziesz w swoim profilu, a oprócz tego jest wysyłana w formie potwierdzenia mailem. Masz zatem dowód zakupu, który możesz wykorzystać także w przypadku zwrotów. Sprzedawcom zależy na jak najszybszym wysłaniu rzeczy klientkom, transmisje na żywo to nie tylko sprzedaż, ale też relacje. 

Support i kontakt z pomocą techniczną

Nasze wsparcie techniczne znane jest już niektórym z imienia. Dziewczyny na transmisjach w sytuacjach krytycznych, wzywają naszego technicznego bohatera - Kacpra. Zawsze chętnie udzieli pomocy zarówno w czasie transmisji, jak i bezpośrednio przez messenger na Facebooku. Jeśli nie będziesz w stanie znaleźć odpowiedzi na twój problem na stronie i w samouczkach video, tworzonych przez Maję - śmiało pisz i dzwoń. Każda osoba może zgłosić problem za pomocą zakładki kontakt, gdzie zamieszczony jest łatwy w użytkowaniu formularz. Można również napisać do nas maila. Co więcej, na stronie podane są również telefony. Staramy się maksymalnie ułatwić kontakt, ponieważ właśnie to zapewnia bezpieczeństwo kupujących w czasie transmisji. 

Zakupy online podczas transmisji na żywo mogą być ekscytujące i wygodne, a bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem. Jako nowoczesna platforma oferująca transmisje sprzedażowe na żywo doskonale wiemy, że konsumenci chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Podejmujemy wszelkie kroki, które sprawią, że pokochasz zakupy w formie livestream.

Zespół Biore.pl

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą sprzedażową, która posiada innowacyjny system zakupów na żywo. Nasi klienci mogą szybko i łatwo kupować tutaj różne produkty od ulubionych sprzedawców. Niegdyś tylko na transmisjach i powtórkach, a teraz również w krótkich filmach sprzedażowych, czyli w rolkach! Biore.pl jest niezależnym portalem sprzedażowym, który wspiera i promuje najlepsze butiki internetowe!

W czym

możemy pomóc?

Masz problem z zamówieniem? A może jesteś sprzedawcą i rozważasz wejście na Biore.pl? Jeśli interesuje Cię współpraca w segmencie wideo-live, to jesteśmy na nią otwarci! Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami!