Blog

Poznaj aktualności związane z działaniem naszej platformy sprzedażowej Biore.pl

Butik internetowy - butik online
DLA SPRZEDAWCÓWPORADY

SPIS TREŚCI

O BIORE.PL

5 MIN

Butik internetowy - butik live stream online

Maja z Biore.pl

14.02.2024

Butik internetowy - od czego zacząć przygodę z BIORE.pl?

Wchodząc na platformę BIORE.pl zapewne masz już swój butik internetowy, nie wiesz jednak, jak zacząć sprzedawać, jak docierać do szerokiej grupy odbiorców lub - jak tej szerokiej grupie odbiorców zapewnić wygodny i intuicyjny system, zapewniający łatwą sprzedaż. Prowadzenie butiku online różni się od tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej. Po pierwsze, dzięki butikowi internetowemu możesz dotrzeć do większej ilości klientów jednocześnie. Po drugie, taki butik online daje Ci przestrzeń do sprzedaży różnorodnej oferty. Nie musisz się wpasowywać w bardzo konkretne gusta osób odwiedzających Twój stacjonarny sklep, możesz znaleźć grupę docelową swoich produktów w niezwykle prosty sposób. Niektórzy sprzedawcy martwią się, że zakładanie jakichkolwiek butików internetowych sprawi, że nie będą w stanie nawiązywać relacji z klientem - a to przecież właśnie ta relacja często stanowi trzon lojalności klienta. Korzystając z platformy sprzedażowej BIORE.pl nie musisz się tym przejmować! Prowadź swój butik online i sprzedawaj ubrania, kosmetyki oraz inne produkty poprzez transmisje na żywo. Utrzymuj kontakt z klientami, dziel się z nimi swoimi doświadczeniami z oferowanym towarem i pielęgnuj lojalność względem Twojego butiku internetowego.

Wykorzystując platformę BIORE.pl nie musisz wybierać między relacją z klientem a dotarciem do szerokiej grupy odbiorców. Rozmawiaj, sprzedawaj, wysyłaj - zarabiaj!

Zacznij od skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy i dołącz do grona zadowolonych i rozwijających swój internetowy biznes sprzedawców.

Butik online - live stream: krok po kroku z BIORE.pl

Po wypełnieniu i wysłaniu przez Ciebie formularza kontaktowego, będziemy mogli omówić szczegóły. Kiedy zaczniesz prowadzić transmisje na żywo, możesz wyświetlać się w nawet dwóch miejscach na stronie głównej BIORE.pl. Dzięki temu zauważą Cię wszyscy wchodzący na naszą platformę sprzedażową. Na BIORE.pl wchodzą przede wszystkim użytkownicy realnie zainteresowani kupowaniem poprzez transmisje online i korzystający z oferty butików internetowych. Dlatego korzystając z BIORE.pl docierasz do szerokiej grupy odbiorców, która już chce u Ciebie kupować. Nie musisz zachęcać ich do tej formy ani zapewniać o tym, jak świetne są transmisje sprzedażowe na żywo.

Co istotne, prowadząc swój butik online i zaczynając transmisje, nie musisz martwić się o to, że zgubisz się w gąszczu komentarzy, że nie zorientujesz się, że ktoś chciał kupić dany produkt. Na BIORE.pl zakupy online są niezwykle intuicyjne i proste. Użytkownik wybiera produkt, który wystawiasz i od razu może go kupić. Inne osoby uczestniczące w transmisji dostają powiadomienie, że już ktoś zakupił towar - z oznaczeniem, jaki był to produkt.

Prowadzenie butiku online - porady od BIORE.pl

W czasie transmisji, gdzie klienci kupują produkty z Twojego butiku internetowego, pamiętaj o tym, by odpowiadać na pytania w komentarzach, utrzymywać kontakt z osobami, które Cię oglądają. Mocą transmisji jest przede wszystkim możliwość utworzenia się więzi sprzedawcy z klientami. Dlatego nie ignoruj tego, co dzieje się na chacie. Zwracaj się do odbiorców Twoich treści, aktywizuj ich, pytaj o ich opinie i reaguj na niej.

Chociaż kupowanie na platformie BIORE.pl jest bardzo intuicyjne, może zdarzyć się klient, który pojawia się na niej pierwszy raz. Jako sprzedający, postaraj się go wesprzeć - chociażby kierując do naszej pomocy technicznej. Dzięki temu jako sprzedawca pozostawisz wrażenie kogoś, kto wspiera i pomaga - za to my w szybkim sposób rozwiążemy wszelkie problemy techniczne!

Pamiętaj, by dla swojego butiku stworzyć wyróżniające się logo i przyciągającą, unikatową nazwę. Jednocześnie staraj się trafiać w przyzwyczajenia użytkowników - informuj w prostych słowach, co sprzedajesz, dlaczego warto kupić ten produkt i jakie ma zalety. Dziel się swoimi doświadczeniami z tym produktem - mów o tym, co jest najbardziej wyjątkowe, czyli o własnej historii.

Skontaktuj się z nami

Maja z Biore.pl

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą sprzedażową, która posiada innowacyjny system zakupów na żywo. Nasi klienci mogą szybko i łatwo kupować tutaj różne produkty od ulubionych sprzedawców. Niegdyś tylko na transmisjach i powtórkach, a teraz również w krótkich filmach sprzedażowych, czyli w rolkach! Biore.pl jest niezależnym portalem sprzedażowym, który wspiera i promuje najlepsze butiki internetowe!

W czym

możemy pomóc?

Masz problem z zamówieniem? A może jesteś sprzedawcą i rozważasz wejście na Biore.pl? Jeśli interesuje Cię współpraca w segmencie wideo-live, to jesteśmy na nią otwarci! Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami!