Blog

Poznaj aktualności związane z działaniem naszej platformy sprzedażowej Biore.pl

co-to-jest-biorepl
ZAKUPY

SPIS TREŚCI

O BIORE.PL

Co to jest biore.pl?

Zespół Biore.pl

1.01.2024

Live shopping to przyszłość zakupów online. Biore.pl to pierwsza w Polsce nowoczesna platforma pozwalająca na udział w transmisjach sprzedażowych na żywo. Na naszej stronie dostępne są roli różnorodnych butików. Wystarczy, że wybierzesz konkretnego sprzedawcę, a możesz oglądać cały asortyment, wybierając dla siebie najpotrzebniejsze produkty.

Wygoda zakupów 

Doskonale wiemy, że nie każdy ma czas na chodzenie po sklepach. Coraz więcej osób nie chce nawet przeglądać setek stron www, oceniając produkt jedynie po zdjęciach i nieco przydługich często opisach (a wiadomo, że napisać można wszystko). Dlatego przygotowaliśmy wygodną alternatywę, jaką są obok pełnowymiarowych transmisji, także rolki sprzedażowe. Rolki są krótkie - w ciągu 30 sekund można zapoznać się z przedmiotem, na tyle żeby móc podjąć decyzję o jego zakupie. Naprawdę - nie trzeba więcej czasu, kiedy można obejrzeć rzecz z każdej strony i zobaczyć jak zachowuje się materiał w ruchu. 

Mamy kilka sprzedawców, a właściwie sprzedawczyń - biore.pl to miejsce zdominowane przez kobiety. Różne, o różnych sylwetkach i preferencjach zakupowych. U Madlen można znaleźć ubrania klasyczne, także spod szyldu smart casual, Martyna z Butiku Bacha lubi oversize, Grażyna z Modnej Szafy modę włoską, a Mila czy Garderoba rozkloszowane sukienki w literze “A”. A to tylko mały wycinek, tego co można znaleźć. Każda z dziewczyn zarówno prowadzi transmisje, jak i wrzuca krótkie rolki, które można oglądać w wygodnym dla siebie czasie. Kupujące mają do wyboru niezwykle rozbudowany asortyment:  

  • odzież dziecięcą - głównie u Victoria Kids i na Zakupach u Beci,
  • damską i męską - ubrania na każdą okazję (dla upartych nawet na własny ślub) 
  • biżuterię i dodatki - w ilości przoduje Czarna Perła,
  • torebki, plecaki i portfele - to domena Natalki z Evera Outlet
  • kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu - warto zajrzeć do Sztosików u Marty i
  • buty - polecamy Gardorobę Butik i Mile - modne, wygodne i sprawdzone buty codzienne

Największym atutem transmisji sprzedażowych na żywo jest możliwość dokładnego obejrzenia produktów. Prowadzące odpowiadają na wszystkie pytania pojawiające się na bieżąco w komentarzach, pokazują, czy np. materiał się rozciąga i podają dokładne wymiary ubrań. To nie tylko zdjęcia na modelkach, ani najrealniejsze “real photo”, lecz możliwość dokonania realnej oceny, jak dany model ubrań będzie wyglądał na różnych sylwetkach. Takiego komfortu nie zapewnią żadne zakupy online. 

Jak działa biore.pl?

Na naszej stronie dostępne są różne butiki. Sprzedający prowadzą streamy, przedstawiając swój asortyment. Czasem jest to krótka prezentacja jednego, a czasem wielu produktów. W trakcie transmisji można zadawać pytania i zamawiać towar poprzez kliknięcie przycisku zakupu.  W opisie produktu jest kod konkretnego towaru i jego wariacje - kolory, rozmiary - do wyboru. A sprzedawcy zawsze w czasie transmisji podają wielokrotnie kody, wyjaśniając, jak zamówić model bluzki, np. poprzez dopisanie do kodu rozmiaru i koloru. W swoim panelu można zobaczyć dokonane zamówienia, płatności i status - nic nie zginie. Wszystkie zakupy są automatycznie wysyłane do kupujących, dzięki czemu możesz już po kilku dniach cieszyć się nową bluzką lub wspaniałymi cieniami do powiek. Co więcej, możesz także sprawdzić, co zostało po zakończeniu transmisji i dokupić kilka rzeczy.

Biore.pl to innowacyjna platforma pozwalająca na łatwe i szybkie zakupy towarów, których często nie znajdziesz w innych stacjonarnych lub internetowych sklepach. Wszystkie butiki, których asortyment jest u nas dostępny, są prowadzone przez zweryfikowanych sprzedawców. Selekcja obejmuje jakość produktów, czas istnienia na rynku, doświadczenie i wewnętrzne procedury wysyłek. Wszystkie butiki, z którymi współpracujemy, istnieją na rynku długo, prowadzą je doświadczeni przedsiębiorcy i zostały wnikliwie sprawdzone, nie ma więc mowy o braku bezpieczeństwa. Brzmi świetnie? To teraz czas oddać się zakupowemu szaleństwu!

Zespół Biore.pl

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą sprzedażową, która posiada innowacyjny system zakupów na żywo. Nasi klienci mogą szybko i łatwo kupować tutaj różne produkty od ulubionych sprzedawców. Niegdyś tylko na transmisjach i powtórkach, a teraz również w krótkich filmach sprzedażowych, czyli w rolkach! Biore.pl jest niezależnym portalem sprzedażowym, który wspiera i promuje najlepsze butiki internetowe!

W czym

możemy pomóc?

Masz problem z zamówieniem? A może jesteś sprzedawcą i rozważasz wejście na Biore.pl? Jeśli interesuje Cię współpraca w segmencie wideo-live, to jesteśmy na nią otwarci! Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami!