Live stream na FB
PORADYDLA SPRZEDAWCÓW

SPIS TREŚCI

FACEBOOK

4 MIN

Live stream na FB. Facebook streaming jako forma bezpośredniej sprzedaży w Internecie

Gabriela z Biore.pl

14.02.2024

Live stream/facebook streaming to coraz popularniejsza forma sprzedawania!

Live na Facebooku, stream na Facebooku czy też Facebook streaming - niezależnie od tego, jak transmisje na żywo publikowane na FB (Facebook) określimy, chodzi o jedno i to samo. Dziejące się niemal o każdej porze dnia i nocy live na FB coraz bardziej rosną w siłę i zabierają coraz większe udziały na rynku sprzedaży. Facebook nie jest już tylko portalem społecznościowym, a narzędziem wykorzystywanym przez większe i mniejsze firmy - do autopromocji swoich usług lub produktów czy też do bezpośredniej sprzedaży poprzez streaming na Facebooku.

Czym jest live stream na Facebooku?

Ponad 5 lat temu, a więc w 2016 roku, wprowadzona została na Facebooka kolejna opcja - live stream. Stream na FB od momentu swojego pojawienia się, stawał się coraz popularniejszy. Ze wszystkich dzisiaj dostępnych platform streamingowych, wciąż najłatwiej i najszybciej wypromować można się właśnie na Facebooku. To osoba początkująca, które dopiero zaczyna robić swój live na FB zdobędzie najwięcej widzów. Dzieje się tak z prostego względu - Facebooka ma niemal każdy, a skoro istnieją miliony odbiorców, zawsze można na kogoś trafić. Jednak ogólna dostępność i popularność to nie wszystko. Facebook streaming przeprowadzony na telefonie nie potrzebuje żadnych zewnętrznych programów, by dobrze i stabilnie działać. Osoby, które chcą odpalić stream na Facebooku nie muszą posiadać nic więcej niż konto na tym portalu, działającą w telefonie kamerę i mikrofon.

Niezbędne opcje wyczerpują się, gdy w grę zaczyna wchodzić sprzedaż na żywo.

Facebook streaming vs realna sprzedaż produktów

Firmy szybko rozpoczęły wykorzystywanie samego Facebooka, a potem i opcji stream-ów na FB jako narzędzia sprzedaży. Nie była to i nie jest najwygodniejsza metoda dystrybucji swoich produktów, zwłaszcza, jeśli klientów z każdą transmisją przybywa. Dlatego w MW Logistic postanowiliśmy zbudować BIORE.PL, które znacząco ułatwi naszym partnerom rozprowadzanie swoich produktów w dogodnej dla nich formie, jednocześnie ułatwiając sprawy formalne tak im, jak i ich klientom.

Zbudowaną na Facebooku społeczność można łatwo zachęcić do korzystania z BIORE.PL. Jakie cechy naszego portalu są najistotniejsze dla użytkowników?

Możliwość szybkich transmisji dokonywanych na żywo!

Bezpieczne formy płatności, między innymi PayPal czy Przelewy24

Brak dodatkowych opłat dla kupujących

Wykorzystaj szansę, jaką daje live stream sprzedażowy!

Live na FB, który wykorzystujesz jako forma sprzedaży, może przynosić Ci jeszcze więcej dochodów, jeśli zdecydujesz się na współpracę z BIORE.PL. Wygodne, komfortowe i szybkie zakupy poprzez stream - to jest coś, czego potrzebują Twoi klienci!

Skontaktuj się z nami

Gabriela z Biore.pl

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą sprzedażową, która posiada innowacyjny system zakupów na żywo. Nasi klienci mogą szybko i łatwo kupować tutaj różne produkty od ulubionych sprzedawców. Niegdyś tylko na transmisjach i powtórkach, a teraz również w krótkich filmach sprzedażowych, czyli w rolkach! Biore.pl jest niezależnym portalem sprzedażowym, który wspiera i promuje najlepsze butiki internetowe!

W czym

możemy pomóc?

Masz problem z zamówieniem? A może jesteś sprzedawcą i rozważasz wejście na Biore.pl? Jeśli interesuje Cię współpraca w segmencie wideo-live, to jesteśmy na nią otwarci! Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami!